latin dansları Grup indirimi | Fabrika Dans

Rock n roll – Lindy hop – Charleston kursu başlıyor

Rock’n Roll – Swing ve Lindy hop 

  Keyifle dinlediğimiz müzikler ile şimdi de dans ederek keyfini çıkartıyoruz…İşten,okuldan sıkılmış bunalmış hatta bıkmış bile olabilirsiniz…Siz de kendinize zaman yaratın ve rock’n roll ile keyifli bir eğlenceye bırakın kendinizi…

   Swing dersleri haftanın bir günü ders bir günüde pratik olmak üzere haftada 2 gündür.Ders içeriği Rock’n Roll, Lindy Hop, Charleston dan oluşmaktadır. Dersler 1 saat sürmektedir. Pratik saatleri herkese açık olup eğitmenimiz eşliğinde gerçekleşmektedir. Derslerimize dilerseniz tek başınıza dilerseniz eşinizle beraber rahatlıkla katılabilirsiniz. Derslere kayıt aylık olarak yapılmakta olup belli bir eğitim programı izlenmektedir. Derslere başladığınızda eğitim programı sizinle paylaşılacak seviyenizi kendinizde takip edebileceksiniz. Derslere istediğiniz kadar devam edebilirsiniz.Haftada bir kez taksimde swing gecesine gidilmekte fakat geceye gelme zorunluluğu yoktur. Dilerseniz bireysel olarak tek başınıza da gidebilirsiniz.

   Sizde hala kararsız ve aklınız karışıksa ilk derse ücretsiz olarak  katılabilir böylelikle dans salonumuzu, eğitmenimizi ve daha bir çok güzel şeyi görme fırsatı bulabilirsiniz.

   Bizi instagram(@fabrikadans)facebook(/fabrikadans),twitter(@fabrikadans) ve

 foursquare(/fabrikadans) hesaplarından takip edebilirsiniz.

 

 *********Derse gelmeden lütfen telefonla ön kayıt yaptırınız.********* 

Dersin günü ve saati : Her Cumartesi 18:00 – 19:00

  Adres : Ihlamurdere Cad. Alaybeyi Sok. No:11 Kat : 3 Beşiktaş (Çarşının içindeki büyük kartal heykelini 20 m geçtikten sonra gratisin üst katı girişimiz arka sokaktandır.)

  İletişim : 0(554) 773 95 51