Yeni sezon latin sınıfı kayıtları açıldı | Fabrika Dans

Yeni sezon latin sınıfı kayıtları açıldı

Eğlenceye hazır mısınız?

“Yaz bitti ama eğlence kaldığı yerden devam ediyor.” 

 

Latin danslarını eğlenceli, enerjik ve bir o kadar da öğrenmesi kolay danslardır. Sizde enerjinizi atmak, iş ve okul stresinden biraz olsun kurtulmak isterseniz tamda size göre bu danslar. Keyifle öğrenebilir ve neredeyse İstanbul’un değişik yerlerinde her akşam düzenlenen gecelerde dilediğinizce dans edebilirsiniz. Eğer daha önce hiç dans etmemişseniz başlamak için en uygun danslardan bir tanesi latin danslarıdır.

    Latin dersleri haftanın bir günü ders bir günüde pratik olmak üzere haftada 2 gündür.Ders içeriği salsa-bachata ve chacha dan oluşmaktadır. Dersler 1,5 saat sürmektedir. Pratik saatleri herkese açık olup eğitmenimiz eşliğinde gerçekleşmektedir. Derslerimize dilerseniz tek başınıza dilerseniz eşinizle beraber rahatlıkla katılabilirsiniz. Derslere kayıt aylık olarak yapılmakta olup belli bir eğitim programı izlenmektedir. Derslere başladığınızda eğitim programı sizinle paylaşılacak seviyenizi kendinizde takip edebileceksiniz. Derslere istediğiniz kadar devam edebilirsiniz.Haftada bir kez beşiktaş civarında latin gecesine gidilmekte fakat geceye gelme zorunluluğu yoktur. Dilerseniz bireysel olarak başka gecelere de dahil olabilirsiniz.

   Sizde hala kararsız ve aklınız karışıksa ilk derse ücretsiz olarak  katılabilir böylelikle dans salonumuzu, eğitmenimizi ve daha bir çok güzel şeyi görme fırsatı bulabilirsiniz.

   Bizi instagram(@fabrikadans)facebook(/fabrikadans),twitter(@fabrikadans) ve

 foursquare(/fabrikadans) hesaplarından takip edebilirsiniz.

 

 *********Derse gelmeden lütfen telefonla ön kayıt yaptırınız.********* 

Dersin günü ve saati : Her çarşamba 19:00 – 20:30

  Adres : Ihlamurdere Cad. Alaybeyi Sok. No:11 Kat : 3 Beşiktaş (Çarşının içindeki büyük kartal heykelini 20 m geçtikten sonra gratisin üst katı girişimiz arka sokaktandır.)

  İletişim : 0(554) 773 95 51

besiktas dans kursu