Dans kursu | Fabrika Dans

KAMPANYALI SINIFLARIMIZI KAÇIRMAYIN!

                  Mart ayı itibari ile başlayacak olan kampanyalı sınıflarımıza ön kayıt yaptırmak için geç kalmayın!

latin dans kursu

            Dans kursumuzda kampanyalı sınıflarımız dahilinde sosyal ortamlarda en çok tercih edilen ve öğrenmesi en kolay danslardan olan Latin Dansları  Başlangıç Seviye sınıflarımız ilginizi çekecektir. Fabrika Dans Kursu’nda latin sınıflarında en popüler dans türlerinden olan Salsa, Bachata ve Cha Cha dansları öğretilmektedir. Sizler de dans kursumuza gelerek ya da bizi arayarak tanıtım derslerimiz için ön kayıt yaptırabilirsiniz.

           Kampanyalı latin sınıflarımızın ders programı şu şekildedir:
          2 Mart Çarşamba akşamı 20:00-21:00 saatleri arası başlayacak olan sınıfımız her Çarşamba 1 saat ders ve Cumartesi günleri 16:00-18:00 saatleri arasında 2 saatlik pratik çalışması yapılarak devam edecektir. Dans kursumuzda pratik çalışması tüm seviyeden sınıflarımıza açıktır. Bu sayede bireysel olarak gelişmenin çok önemli olduğu latin danslarında farklı partnerlerle dans ederek farklı figürler öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

*Dans kursumuzda eşli danslarda partner zorunlu değildir.

Adres : Ihlamurdere Cad. Alaybeyi Sok. No:11 Kat : 3 Beşiktaş (Çarşının içindeki büyük kartal heykelini 20 m geçtikten sonra gratisin üst katı girişimiz arka sokaktandır.)

  İletişim : 0(554) 773 95 51