Sportif Latin Dansları Kursumuz Başlıyor! | Fabrika Dans

Sportif Latin Dansları Kursumuz Başlıyor!

international latin

International Latin Dansları Samba, Cha Cha Cha, Rumba, Paso Doble ve Jive danslarından oluşan bir dans sporu branşıdır. Daha teknik ve disiplinli bir çalışma gerektirdiği için Sosyal Latin Danslarına kıyasla daha zordur. Dolayısıyla International Latin Danslarını yaparken vücudunuzdaki tüm kaslarınızı çalıştırabilir ve gerçekten dansın bir spor olduğunun farkına varabilirsiniz. Sportif Latin Danslarını yapmak kulağa zor gelebilir ancak bir kez  tadını aldınız mı bir daha bırakmak istemezsiniz :) Belki de Türkiye Dans Sporları Federasyonunun düzenli olarak düzenlediği yarışmalarda kendinizi buluverirsiniz :)

Dans kursumuzda Sportif Latin Dansları dersleri her Cumartesi saat 14:00 – 15:00 saatleri arasında  yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz ya da Dans Kursumuza bir uğrayıp sorularınızı sorabilirsiniz :)

Numaramız : 05547739551

Adresimiz : Ihlamurdere Caddesi Alaybeyi Sokak No: 11 Kat : 3 Beşiktaş/ İstanbul (Çarşının içindeki büyük kartal heykelini 20 m geçtikten sonra gratisin üst katı girişimiz arka sokaktandır.)