İLK DANSINIZ MUHTEŞEM FİYATLARLA BİZDEN OLSUN | Fabrika Dans

İLK DANSINIZ MUHTEŞEM FİYATLARLA BİZDEN OLSUN

Düğün hazırlığının en eğlenceli yeri

Düğün için alacağınız 4 saatlik paketimiz ile düğünde sallanarak dans etmekten çok daha iyisini yapabilirsiniz.

 Ders İçeriği

Size hazırladığımız paket içerisinde ilk dersi teknik ders yaparak dans ederken dikkat etmeniz gereken önemli ayrıntıları öğretip, daha sonrasındaki 2 dersimizde ise isteğinize göre seçtiğiniz şarkı üzerinden çalışmaya başlıyoruz. En son dersimiz de ise sahneye girişiniz ve dansın sonunda nasıl bir poz vereceğinizi belirleyip derslerimizi tamamlıyoruz. Dans türleri waltz , rumba , bolero ve tango adımlarını içermektedir. Gelinlik gelinin hareket kabiliyetini sınırlandırdığı için bu dans türleri uygun olmaktadır. Ama isteğinize göre dans türü değiştirilebilir hatta yurt dışındaki gibi slow dansla başlayıp daha sonrasında  sürpriz dansla davetlileri şaşırtabilirsiniz .

 

Tüm bunlar gerçekleşirken mutlaka sizin fikirleriniz doğrultusunda ilerliyor ve sizin istediğiniz şekilde dans etmenize özen gösteriyoruz. Derslerin gün ve saatini isteğinize göre belirliyoruz. Dersler isteğinize göre hafta sonu veya hafta içi olmak üzere saat konusunda gayet esnek olabilir. Tüm bunların dışında aklınıza 4 derste tamamlayamazsak sorusu takılabilir. Bu tarz sorunlar meydana geldiğinde her şeyin eksiksiz olması ve birinci önceliğimiz sizin orada en iyi şekilde dans edebilmeniz olduğu için ekstra ücret talep etmeden sizi ek derse çağırıyoruz. Mutlaka ders sonrasında sizi videoya çekiyoruz. Böylelikle yaptığınız dansı unutmuyor ve gelişiminizi takip edebiliyorsunuz.

Derse gelirken belki ilk derste değil ama 2. ve 3. derslerden sonra düğünde giyeceğiniz ayakkabı ile derslere gelmenizi istiyoruz ki ayağınız biraz olsun alışsın ve size düğünden önce ufakta olsa prova yapma şansı versin. Salonda bulunan tarlatanımız ile de denemelerimiz yaptıktan sonra düğün için hazır olmuş oluyoruz.

Daha önce yaptığımız çalışmaları instgram hesabımızdan veya facebook sayfamızdan bakabilirsiniz.

   Ödeme Seçeneği

Ödemeyle ilgili sizi elimizden geldiğince sıkmamaya özen gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Sizden derslerden önce hiç bir şekilde ön ödeme talebinde bulunmuyoruz. Ödemelerinizi istediğiniz şekilde siz ayarlıyorsunuz. İsterseniz her dersin sonunda, isterseniz tüm dersler bittikten sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

  Paket Fiyatı : Toplam 4 ders çift olarak 450TL  400TL ‘dir

  Adres : Ihlamurdere Cad. Alaybeyi sok. No:11 Kat:3 Beşiktaş(Çarşının içindeki büyük kartal heykelini 20 m geçtikten sonra sağda giriş arka sokaktandır.)

  İletişim : 0(554) 773 95 51