Dansınızı henüz seçmediniz mi? | Fabrika Dans

Dansınızı henüz seçmediniz mi?

youtube kanalı

     Dansınızı Seçin

Tutkunun vücuda yansımış hali olan dans, hiç şüphesiz ki günümüzde insanların ister tek isterse çift olarak en fazla üzerinde durdukları konulardan bir tanesi. Ancak insanların büyük bir kısmı dans kursuna gideceği zaman hangi dans ile alakalı eğitim alması gerektiği konusunda tam olarak bilgi sahibi olması adına bazı adımlara dikkat edilmeli.

Bunların en başında ise yetenek gelmekte. Çünkü dans için çok az olsa yetenek gerekmektedir. Hangi figürleri yapabiliyorsanız bu alanda ders almalısınız. Bazı zamanlar tangonun ateşli adımları insanları kendine çekerken bazı zamanlarda salsanın kendine özgü kıvrak hareketleri kişileri kendilerine hayran bırakıyor. Belki de tüm bunların dışında daha farklı enerjisi olan swing danslarını öğrenmek isteyebiliyor. Dolayısıyla yeteneğe göre bir dans seçilmesi, alınacak olan derslerde başarılı olmak adına büyük bir öneme sahip.

Hangi dansı seçerseniz seçin tüm bu danslar öğrenmesi kolay aynı zamanda keyifli danslardır. Sizde dans kursumuza gelerek ilk derslerimize ücretsiz katılabilir ardından size en uygun dansı kendiniz belirleyebilirsiniz. Yeni sınıflarımız hakkında detaylı bilgiyi iletişim adreslerimizden alabilir ya da dans kursumuza uğrayarak bizimle görüşebilirsiniz.

      İLETİŞİM : 0(554) 773 95 51

      ADRES      : Ihlamur dere Cad. Alabeyi Sok. No:11 Kat:3 Beşiktaş