Yeni başlayanlar için tango sınıfımız başlıyor. | Fabrika Dans

Yeni başlayanlar için tango sınıfımız başlıyor.

Kendinizi ifade edin…

   “Bazen konuşarak ifade edemediğiniz duygularınızı anlatmanın en güzel yöntemi, Tango yapmaktır.”

 

     Tango yaparken kendinizi yeniden keşfedecek kişiliğinizi dansın içine koyarak beden ve ruhun o güzel uyumunu yakalayacaksınız. Tango’ya başladıktan sonra dansın sizde bıraktığı etkiler sayesinde aşk ve huzurla dolacaksınız.

    Tango dersleri haftanın bir günü ders bir günüde pratik olmak üzere haftada 2 gündür. Dersler 1,5 saat sürmektedir. Pratik saatleri herkese açık olup eğitmenimiz eşliğinde gerçekleşmektedir. Derslerimize dilerseniz tek başınıza dilerseniz eşinizle beraber rahatlıkla katılabilirsiniz. Derslere kayıt aylık olarak yapılmakta olup belli bir eğitim programı izlenmektedir. Derslere başladığınızda eğitim programı sizinle paylaşılacak seviyenizi kendinizde takip edebileceksiniz. Derslere istediğiniz kadar devam edebilirsiniz.

   Sizde hala kararsız ve aklınız karışıksa 8 Ekim günü yapacağımız tanıtım dersine katılabilir böylelikle dans salonumuzu, eğitmenimizi ve daha bir çok güzel şeyi görme fırsatı bulabilirsiniz.

   Eğitmenimiz hakkında daha fazla bilgi için www.hakanmerter.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bizi instagram (@fabrikadans), facebook (/fabrikadans), twitter(@fabrikadans) ve foursquare(/fabrikadans) hesaplandan takip edebilirsiniz. 

 *********Derse gelmeden lütfen telefonla ön kayıt yaptırınız.********* 

  Dersin günü ve saati : Her perşembe 20:30 – 22:00

  Adres : Ihlamurdere Cad. Alaybeyi Sok. No:11 Kat : 3 Beşiktaş (Çarşının içindeki büyük kartal heykelini 20 m geçtikten sonra gratisin üst katı girişimiz arka sokaktandır.)

  İletişim : 0(554) 773 95 51

 besiktas tango kursu