Fabrika’da her dansın tedavisi var. | Fabrika Dans

Fabrika’da her dansın tedavisi var.

Beşiktaş Dansa Hazır…

   Belki salsayı, belki de rock’n roll’u seviyorsunuz. Ya da bir vals veya caz hayranısınız. Hangisine ilgi duyarsanız duyun, utangaçlığını bırakan herkes dans etmeyi, vücudunu müziğin o eşsiz akışına bırakmayı dans kursuna gidince anlayacaktır. Tabi ki dans etmek ruh halini iyileştirir, kalp atışlarını hızlandırır ve formda kalmak için güzel bir yöntemdir.
 
    Bir  hareket bilimci “Dans hayatımızın bir parçası. Modern toplumlarda insanlar masa başında veya koltukta sürekli oturmaktadır ve herkes beyin merkezli hale gelmiştir. Dans beyin ve vücut arasındaki iletişimi kurar, bu sayede fiziksel, duygusal, ruhsal ve zihinsel varlığınıza ulaşabilirsiniz” der. 

   Strese karşı dans tedavisi

Vücutta en hassas noktaların ayak altında olduğu bilinmektedir, bölgelere  uygulanan basınç ve temasın masaj etkisi yaparak, bedeni rahatlattığını söylenmektedir. İşte tamda bu konuda size yardımcı olabilecek bir dans kursu bulmanız çok önemlidir. Hangi dans sizi daha rahat hissettirecek ise onu tercih ederek hem stresten kurtulabilir hemde bedeninizi günün yorgunluğundan arındırabilirsiniz.

Her derde deva dans kursları

Artık sizi de mutlu edecek bir kursunuz olabilir. Bu nokta da Fabrika Dans size her konuda yardımcı olacak ve size uygun olan ve kendinizi rahat hissedeceğiniz dans kursunu size bulacaktır. Size tüm dertlerinizi unutturacak olan kurslarımız sizi bekliyor.

Salı ve Cuma akşamları ZUMBA zamanı

Çarşamba Akşamları ORYANTAL Akşamı

Perşembe akşamları LATİN Sınıfları

Cumartesi ROCK’N ROLL – LİNDY HOP kursları

SİZİ DE EN KISA ZAMANDA KURSLARIMIZA BEKLİYORUZ…

dans kursu

Dans okulu